Düşük hapı nedir?

Düşük hapı nedir diyecek olursanız düşük hapı olarak bilinen cytotec isimli ilaç rahim ağzının açılmasını sağlayan ve anne rahmindekı gebelıgın tutunamayıp kayıp dusmesını saglayan ilaçtır, bu ilacın türkiyede satısı bulunmamaktadır bunun nedenı ıse nufusun coğalmasını isteyen sıyası nedenlerdır cytotec amerıka almanya gibi sağlık yönünde büyük öncülükler etmiş ülkelerde kadınlara sağlık kuruluşları tarafından uygulanmaktadır bu gibi ülkelerde kürtajın ve kürtaj masasının kadınlara psikolojık yonden olumsuz etkıler ve travmalar yaşattıgı nedeniyle düşük yaptıran ilaçlar ile gebeliğe son verilmektedir.

Cytotec ilacının anne saglıgına hıcbır yan etkısı veya zararı yoktur ulkemızde kurtajcı doktorlar bu ılacın yayılmasını ıstemıyorlar cünkü bu ilaç onların işlerini engelliyor. Düşük ilacı hakkında bıraz daha detaya inecek olursak bu ilaç gebeliğinize en geç 12 saat içinde son vermektedir. İlaç kullanımı esnasında ve düşük boyutunu merak eden okurlarımız düşük yapmanızın lekeli bir adet kanamasından farkı olmaz gecıkmıs bır adet olarak dusunebılırsınız. Kanama ve ağrı boyutu normal dönemlerinizin maksimum 1.5 katı kadar olmaktadır ve ağrı kesici kullanımıyla bu ağrı iyice azaltılabilir ve sorunsuz olarak düşük yapabilirsiniz. Düşük hapı kullanımı %100 olarak çözüm sağlamakla beraber düzensiz adet donemı yaşayan kişilerdede adet dönemini düzene sokmaktadır.

Özet olarak düşük hapı kesin çözüm sağlamaktadır herhangıbır yan etkisi zararı olmamaktadır ve kullanım esnasında kanama ve agrı boyutu adet doneminindeki durumdan daha fazla olmamaktadır eğer sizde istenmeyen gebeliğinizi sonlandırmak istiyorsanız sitemizdeki sipariş hattını arayarak ürün satın alabilir gebeliğinize son verebilirsiniz.